obsazenost 📅

Pronájem kryté haly 20 x 40 m


« zpět

Hala má rozměry 20 x 40 m, se speciálním povrchem (geotextilie, gumotextilie Hipotex, písek) a je vybavena osvětlením, zavlažovacím systémem, nucenou cirkulací vzduchu, ozvučením – reprodukovaná hudba nebo mikrofon, zrcadlovou stěnou s roletami, skokovým materiálem, bezpečnostním monitorovacím systémem.
Maximálně 4 koně v hodině.

Bonusy:

  • každá 10 hodina zdarma
  • množstevní slevy (ceny se stanoví individuálně v závislosti na četnosti předplacených hodin )
  • slevy pro členy svazu chovatelů a příznivců koní Kisberi
  • slevy pro reklamní partnery
  • možnost pronájmu reklamních ploch
  • platba na fakturu - vždy předem ( fakturační údaje - viz. Kontakty )
  • platba hotově před započetím hodiny odpovědné osobě v areálu

Pronájem haly a venkovní jízdárny pro neustájené koně

V hale maximálně 4 koně, na venkovní jízdárně 5 koní.
Základní pravidla: použitý skokový materiál je třeba po hodině uklidit na určené místo, jezdci si po sobě a  svých koních uklízí – (plasty, trus apod. do určených nádob, nejen v hale a jízdárně, ale i na použitých areálových komunikacích a pozemcích), zákaz kouření v celém areálu, mimo vymezených prostor, dodržovat časový harmonogram - 1 hodina je včetně přípravy koně před a po jízdě a přípravy a úklidu skokového materiálu, dodržovat Provozní řád jezdeckého areálu ve všech bodech, platba je prováděna fakturačně předem nebo před započetím rezervované hodiny. Způsobené škody hlásit správci areálu. Provozovatel neodpovídá za úrazy jezdců a koní v areálu, každý je povinen dbát vlastní bezpečnosti, dále pronajímatel neodpovídá za ztráty na osobním majetku jezdců při pohybu v jezdeckém areálu. Přísný zákaz vstupu do areálu pod vlivem alkoholu a omamných látek.
Jízdárenské pokyny: koně ve stejném ruchu se potkávají na levou ruku, kůň v rychlejším ruchu má přednost, zkušenější jezdci jsou ohleduplnější k méně zkušeným jezdcům nebo začátečníkům, před vstupem nebo výstupem do/z haly  hlásit vstup nebo odchod.

Aktuální ceny viz ceník..

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
restauracebarubytováníwifipivobezbariérový vstupdětské hřištěparkovištězóna pro hrywellnesskoněcyklistikainline bruslení

                         

Jezdecký areál, Hostinův Důl  351, Tršice

Recepce a objednávky: + 420 607 180 544
Pevná linka: +420 585 413 111
Email:

webové stránky od r3d.cz