obsazenost 📅

Pronájem venkovní jízdárny 40 x 70 m


« zpět

Venkovní jízdárna má rozměry 40 x 70 m, se speciálním povrchem (geotextilie, písek), je oplocená, ozvučená, osvětlená, vybavena zavlažovacím systémem, skokovým materiálem. Maximálně 5 koní v hodině.

Bonusy:

  • množstevní slevy (ceny se stanoví individuálně v závislosti na četnosti předplacených hodin )
  • slevy pro členy svazu chovatelů a příznivců koní Kisberi
  • slevy pro reklamní partnery
  • možnost pronájmu reklamních ploch
  • platba na fakturu - vždy předem ( fakturační údaje - viz. Kontakty )
  • platba hotově před započetím hodiny odpovědné osobě v areálu
  • osvětlení venkovní plochy za příplatek

 


Pronájem haly a venkovní jízdárny pro neustájené koně

V hale maximálně 3 koně, na venkovní jízdárně 5 koní.
Základní pravidla: použitý skokový materiál je třeba po hodině uklidit na určené místo, jezdci si po sobě a  svých koních uklízí – (plasty, trus apod. do určených nádob, nejen v hale a jízdárně, ale i na použitých areálových komunikacích a pozemcích), zákaz kouření v celém areálu, mimo vymezených prostor, dodržovat časový harmonogram - 1 hodina je včetně přípravy koně před a po jízdě a přípravy a úklidu skokového materiálu, dodržovat Provozní řád jezdeckého areálu ve všech bodech, platba je prováděna fakturačně předem nebo před započetím rezervované hodiny. Způsobené škody hlásit a uhradit správci areálu. Provozovatel neodpovídá za úrazy jezdců a koní v areálu, každý je povinen dbát vlastní bezpečnosti, dále pronajímatel neodpovídá za ztráty na osobním majetku jezdců při pohybu v jezdeckém areálu. Přísný zákaz vstupu do areálu pod vlivem alkoholu a omamných látek.
Jízdárenské pokyny: koně ve stejném ruchu se potkávají na levou ruku, kůň v rychlejším ruchu má přednost, zkušenější jezdci jsou ohleduplnější k méně zkušeným jezdcům nebo začátečníkům, před vstupem nebo výstupem do/z haly  hlásit vstup nebo odchod.

Aktuální ceny viz ceník..

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
restauracebarubytováníwifipivobezbariérový vstupdětské hřištěparkovištězóna pro hrywellnesskoněcyklistikainline bruslení

                         

Jezdecký areál, Hostinův Důl  351, Tršice

Recepce a objednávky: + 420 607 180 544
Pevná linka: +420 585 413 111
Email:

webové stránky od r3d.cz