obsazenost 📅

Výcvikové balíčky


« zpět

Balíček 10 - ti výcvikových hodin pro začátečníky.
Kurz je veden odborným instruktorem, v ceně je zahrnuto použití bezpečnostní vesty a ochranné přilby, přístup do stájí, po celou dobu výcviku se učí základním jízdárenským povelům a pojmům. Skladba hodin -  ½ hodiny základy bezpečnosti, 1 hod. teoretická a praktická příprava - ošetřování koně, sedlání, uzdění apod., 2,5 hodiny jízdy na lonži s madly, 2 hodiny jízdy na lonži v sedle, 3 hodiny jízda samostatně na jízdárně s instruktorem, 1 hodina vyjížďka do terénu s vodičem. Jde především o práci v kroku - pobídka do kroku a klusu, zastavení, správný sed apod. Balíček je nutno vyčerpat do 2 měsíců od zahájení kurzu a je nepřenosný. Balíček je možno zakoupit i jako dárkový poukaz. Zdárné ukončení kurzu bude oceněno DIPLOMEM.

Balíček 20 - ti výcvikových hodin pro mírně pokročilé.
Balíček je určen pro absolventy kurzu pro začátečníky, nebo osoby, které již na koni seděly. V průběhu kurzu se dále jezdec zdokonaluje v drezurním ježdění, postupně se začíná s prací na kavaletách. Pracuje se v kroku, klusu a cvalu. Dále se absolvent učí pracovat s koněm v terénu a s instruktorem do terénu i vyjíždí. Po ukončení tohoto kurzu by měl být absolvent připraven na další stupeň výcviku - tj. zdokonalování jezdecké dovednosti se specializací - skokový nebo drezurní výcvik. Balíček je nutno vyčerpat do 3 měsíců od zahájení kurzu a je nepřenosný. Balíček je možno zakoupit i jako dárkový poukaz. Zdárné ukončení kurzu bude oceněno DIPLOMEM.

Aktuální ceny viz ceník..

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
restauracebarubytováníwifipivobezbariérový vstupdětské hřištěparkovištězóna pro hrywellnesskoněcyklistikainline bruslení

                         

Jezdecký areál, Hostinův Důl  351, Tršice

Recepce a objednávky: + 420 607 180 544
Pevná linka: +420 585 413 111
Email:

webové stránky od r3d.cz