obsazenost 📅

Informace k pořádání akcí


Jsme tady, abychom vám pomohli uspořádat nezapomenutelné události, které budou vašim hostům ještě dlouho v paměti.

V jedinečném prostředí Jezdeckého areálu Tršice nabízíme pořádání firemních i veřejných akcí.

Náš jezdecký areál s penzionem se nachází v krásném prostředí, což vám umožní odpojit se od každodenního shonu a prožít něco opravdu speciálního. Nabízíme pronájem prostorů pro různé typy akcí, jako jsou svatební hostiny, firemní akce, teambuildingy, soukromé oslavy a mnoho dalšího.

K dispozici pro Vás máme moderně vybavené prostory, které splňují všechny nároky na pohodlí a komfort.

Ale to není vše. Jezdecký areál s penzionem nabízí i mnoho možností pro zábavu a relaxaci. K dispozici je krytá jízdárna i venkovní jezdecká aréna a koňské stezky v areálu i mimo něj. Pro milovníky koní máme k dispozici i možnost výuky jízdy na koni a dalších jezdeckých disciplín. Dále můžete využít služeb našeho penzionu přímo v areálu, s možností ubytování a posezení v hospůdce s venkovní terasou.

Pokud tedy hledáte místo pro svou další akci a přejete si ji uspořádat v soukromí a prožít něco opravdu jedinečného, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Na vaši akci si budou hosté budou pamatovat ještě dlouho.

Možné přiklady využití

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
restauracebarubytováníwifipivobezbariérový vstupdětské hřištěparkovištězóna pro hrywellnesskoněcyklistikainline bruslení

                         

Jezdecký areál, Hostinův Důl  351, Tršice

Recepce a objednávky: + 420 607 180 544
Pevná linka: +420 585 413 111
Email:

webové stránky od r3d.cz